header image
Home arrow Comunicate Presa
Comunicate 2005
Filtru     Ordinea     Nr de afisare 
 Data Titlul articolului Autor Vizite
Wednesday, 21 December 2005 Bilantul Guvernarii Tariceanu Administrator 1459
Wednesday, 30 November 2005 ANRP mimeaza consultarile Administrator 1454
Thursday, 24 November 2005 Conferinta de presa : retrocedari , mineri alungati , profesori discriminati .. Administrator 1429
Friday, 11 November 2005 Conferinta de presa a Sindicatului PROPACT la Iasi Administrator 1671
Wednesday, 05 October 2005 Ministerul Agriculturii recidiveaza. Sindicatul PROPACT a contestat la M.A.P.D.R. Administrator 1460
Thursday, 29 September 2005 Legea accesului la informatiile publice,deschiderea anului universitar 2005-2006,legea restituirii.. Administrator 1410
Thursday, 26 May 2005 Proprietarii solicita retragerea Legii 10 Administrator 1402
Thursday, 12 May 2005 Reprezentantii FCR - cooptati in colectivul de redactare a noului pachet de legi pentru proprietate Administrator 1420
Wednesday, 20 April 2005 Miting in fata sediului Consiliului Superior al Magistraturii Administrator 1449
Tuesday, 12 April 2005 Pentru gravele prejudicii materiale si morale aduse de Iliescu Ion in perioada 1990-2005, Administrator 1443
Tuesday, 22 March 2005 Gospodaria p.c.r. nu a murit !!! Administrator 1487
Thursday, 10 March 2005 Ceausescu nu a indraznit .. Administrator 1396
Wednesday, 16 February 2005 Fosta si noua nomenclatura ocupa casele proprietarilor de drept Administrator 1461
Tuesday, 25 January 2005 Macelul de la Balc Administrator 1437
Friday, 14 January 2005 Proprietarii - primiti de Jonathan Scheele Administrator 1393
Friday, 14 January 2005 Scrisoare deschisa adresata doamnei Ministru al Justitiei Monica Macovei Administrator 1444
 
<< Prima pagina < Pagina precedenta 1 Pagina urmatoare > Ultima pagina >>
Rezultate 1 - 16 din 16
Avem 71 vizitatori online