header image
Home arrow Comunicate Presa arrow Comunicate 2005
Comunicate 2005
Wednesday, 21 December 2005 Bilantul Guvernarii Tariceanu
Wednesday, 30 November 2005 ANRP mimeaza consultarile
Thursday, 24 November 2005 Conferinta de presa : retrocedari , mineri alungati , profesori discriminati ..
Friday, 11 November 2005 Conferinta de presa a Sindicatului PROPACT la Iasi
Wednesday, 05 October 2005 Ministerul Agriculturii recidiveaza. Sindicatul PROPACT a contestat la M.A.P.D.R.
Thursday, 29 September 2005 Legea accesului la informatiile publice,deschiderea anului universitar 2005-2006,legea restituirii..
Thursday, 26 May 2005 Proprietarii solicita retragerea Legii 10
Thursday, 12 May 2005 Reprezentantii FCR - cooptati in colectivul de redactare a noului pachet de legi pentru proprietate
Wednesday, 20 April 2005 Miting in fata sediului Consiliului Superior al Magistraturii
Tuesday, 12 April 2005 Pentru gravele prejudicii materiale si morale aduse de Iliescu Ion in perioada 1990-2005,
Tuesday, 22 March 2005 Gospodaria p.c.r. nu a murit !!!
Thursday, 10 March 2005 Ceausescu nu a indraznit ..
Wednesday, 16 February 2005 Fosta si noua nomenclatura ocupa casele proprietarilor de drept
Tuesday, 25 January 2005 Macelul de la Balc
Friday, 14 January 2005 Proprietarii - primiti de Jonathan Scheele
Friday, 14 January 2005 Scrisoare deschisa adresata doamnei Ministru al Justitiei Monica Macovei
Avem 107 vizitatori online