header image
Home arrow Comunicate Presa
Comunicate 2007
Filtru     Ordinea     Nr de afisare 
 Data Titlul articolului Autor Vizite
Thursday, 20 December 2007 Raspuns din partea Comisiei Europene pentru petitii Administrator 2418
Wednesday, 19 December 2007 Scrisoare deschisa catre Institutia Prezidentiala Administrator 2614
Wednesday, 19 December 2007 Scrisoare deschisa catre Academia Romana Administrator 2591
Friday, 23 November 2007 O MARE CACEALMA ELECTORALA !!! Administrator 2867
Friday, 16 November 2007 Scrisoare deschisa catre Curtea Constitutionala Administrator 2784
Monday, 05 November 2007 Romania exporta spioni in P.E. !!! Administrator 2685
Monday, 05 November 2007 Comunicat: UDMR-ul si "Noua Descalecare" Administrator 2757
Wednesday, 10 October 2007 Alexandru Sassu trebuie demis imediat de la conducerea SRTV! Administrator 2654
Wednesday, 03 October 2007 APEL CATRE PROPRIETARI: sustineti hotararea noastra de a actiona in judecata statul roman si ANRP! Administrator 2966
Tuesday, 02 October 2007 Proprietarii batjocoriti din nou de autoritati!!! Administrator 2544
Friday, 14 September 2007 Scrisoare deschisa catre CNSAS Administrator 2475
Thursday, 13 September 2007 Forumul Civic a solicitat o intalnire cu Ministrul Economiei si Finantelor Varujan Vosganian Administrator 1738
Monday, 10 September 2007 Comunicat de presa: MEMBRII CNSAS - COMPLICII SECURISTILOR! Administrator 2495
Monday, 10 September 2007 Scrisoare catre Dl. Jose-Manuel Barroso, Presedintele Comisiei Europene Administrator 2551
Friday, 24 August 2007 Apel catre Traian Basescu Administrator 2533
Friday, 17 August 2007 PARLAMENTARII LA ORA ADEVARULUI !! Administrator 2518
Wednesday, 15 August 2007 Scrisoare deschisa catre Mircea Geoana Administrator 2481
Sunday, 05 August 2007 CNSAS ascunde dosarele Inaltilor Ierarhi! Administrator 2566
Friday, 08 June 2007 Raspunsuri primite la adresa inaintata de membrii Forumului la mitingul de protest din 17.05.2007 Administrator 2696
Tuesday, 22 May 2007 Comunicate din data 22.05.2007 Administrator 2447
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii romani catre UE Administrator 1878
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii catre RNP - ROMSILVA Administrator 1870
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii catre Guvernul Romaniei Administrator 1895
Monday, 14 May 2007 MITING, 17.05.2007: Proprietarii, din nou in strada !!! Administrator 2575
Monday, 14 May 2007 Conferinta de presa, 15.05.2007: Proprietarii cer desfiintarea ANRP!!! Administrator 2552
Friday, 20 April 2007 19.04.2007, comunicat de presa: Romania la a doua lovitura de stat Administrator 2456
Wednesday, 28 February 2007 28.02.2007, comunicat de presa: CIUMA ROSIE CONTRAATACA !!! Administrator 2459
Wednesday, 07 February 2007 7.02.2007, comunicat de presa: Iliescu Ion la o noua mineriada!!! Administrator 2468
Thursday, 01 February 2007 1.02.2007, comunicat de presa: Afaceri imobiliare la RA-APPS!!! Administrator 2480
Friday, 19 January 2007 15 ianuarie, comunicat de presa: Un nou macel la Balc Administrator 2495
 
<< Prima pagina < Pagina precedenta 1 Pagina urmatoare > Ultima pagina >>
Rezultate 1 - 30 din 30
Avem 76 vizitatori online