header image
Home arrow Comunicate Presa
Comunicate 2007
Filtru     Ordinea     Nr de afisare 
 Data Titlul articolului Autor Vizite
Thursday, 20 December 2007 Raspuns din partea Comisiei Europene pentru petitii Administrator 2134
Wednesday, 19 December 2007 Scrisoare deschisa catre Institutia Prezidentiala Administrator 2325
Wednesday, 19 December 2007 Scrisoare deschisa catre Academia Romana Administrator 2295
Friday, 23 November 2007 O MARE CACEALMA ELECTORALA !!! Administrator 2569
Friday, 16 November 2007 Scrisoare deschisa catre Curtea Constitutionala Administrator 2503
Monday, 05 November 2007 Romania exporta spioni in P.E. !!! Administrator 2390
Monday, 05 November 2007 Comunicat: UDMR-ul si "Noua Descalecare" Administrator 2455
Wednesday, 10 October 2007 Alexandru Sassu trebuie demis imediat de la conducerea SRTV! Administrator 2350
Wednesday, 03 October 2007 APEL CATRE PROPRIETARI: sustineti hotararea noastra de a actiona in judecata statul roman si ANRP! Administrator 2652
Tuesday, 02 October 2007 Proprietarii batjocoriti din nou de autoritati!!! Administrator 2250
Friday, 14 September 2007 Scrisoare deschisa catre CNSAS Administrator 2190
Thursday, 13 September 2007 Forumul Civic a solicitat o intalnire cu Ministrul Economiei si Finantelor Varujan Vosganian Administrator 1512
Monday, 10 September 2007 Comunicat de presa: MEMBRII CNSAS - COMPLICII SECURISTILOR! Administrator 2189
Monday, 10 September 2007 Scrisoare catre Dl. Jose-Manuel Barroso, Presedintele Comisiei Europene Administrator 2245
Friday, 24 August 2007 Apel catre Traian Basescu Administrator 2241
Friday, 17 August 2007 PARLAMENTARII LA ORA ADEVARULUI !! Administrator 2212
Wednesday, 15 August 2007 Scrisoare deschisa catre Mircea Geoana Administrator 2180
Sunday, 05 August 2007 CNSAS ascunde dosarele Inaltilor Ierarhi! Administrator 2263
Friday, 08 June 2007 Raspunsuri primite la adresa inaintata de membrii Forumului la mitingul de protest din 17.05.2007 Administrator 2364
Tuesday, 22 May 2007 Comunicate din data 22.05.2007 Administrator 2150
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii romani catre UE Administrator 1647
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii catre RNP - ROMSILVA Administrator 1638
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii catre Guvernul Romaniei Administrator 1662
Monday, 14 May 2007 MITING, 17.05.2007: Proprietarii, din nou in strada !!! Administrator 2280
Monday, 14 May 2007 Conferinta de presa, 15.05.2007: Proprietarii cer desfiintarea ANRP!!! Administrator 2241
Friday, 20 April 2007 19.04.2007, comunicat de presa: Romania la a doua lovitura de stat Administrator 2162
Wednesday, 28 February 2007 28.02.2007, comunicat de presa: CIUMA ROSIE CONTRAATACA !!! Administrator 2158
Wednesday, 07 February 2007 7.02.2007, comunicat de presa: Iliescu Ion la o noua mineriada!!! Administrator 2165
Thursday, 01 February 2007 1.02.2007, comunicat de presa: Afaceri imobiliare la RA-APPS!!! Administrator 2179
Friday, 19 January 2007 15 ianuarie, comunicat de presa: Un nou macel la Balc Administrator 2178
 
<< Prima pagina < Pagina precedenta 1 Pagina urmatoare > Ultima pagina >>
Rezultate 1 - 30 din 30
Avem 68 vizitatori online